لاگ تغییرات
.این صفحه شامل آخرین تغییرات اعمال شده، امکانات اضافه شده و همچنین اختلالات پیش آمده برای سایت می باشد

13 تیر 1391

مشکلات: به علت مشکل در رندر کندلاستیک ماهانه موقتا تاریخ میلادی جایگزین تاریخ شمسی شد.

12 تیر 1391

کل سایت: آرشیو قیمت ها به سایت اضافه شد.

7 تیر 1391

صفحه اصلی سایت: بازه های زمانی ابزار سرمایه گذاری تغییر نمود.

3 تیر 1391

صفحه اصلی سایت: نمودار لحظه ای سه روزه به پایین صفحه اصلی اضافه شد. با تشکر از آقای شاخص که پیشنهاد این نوع نمودار را دادند.

1 تیر 1391

تبلیغات: صفحه نمایش تمام آگهی های فعال بر روی سایت اضافه شد.
تبلیغات: برای متعادل شدن هزینه کلیک، میزان کلیک بر اساس موضوع آگهی داده شده مشخص می شود.

25 خرداد 1391

صفحه اصلی سایت: برای کاهش احتمال جاماندن کاربر در زمان اختلال اینترنت، زمان بروزرسانی خودکار صفحه از 60 ثانیه به 57 ثانیه تغییر کرد.
صفحه اصلی سایت: امکان بروزرسانی دستی به بالای سایت اضافه شد.

24 خرداد 1391

صفحه اصلی سایت: میزان اطلاعات دریافتی برای به روز رسانی اطلاعات صفحه اصلی کاهش یافت.
صفحه اصلی سایت: پس زمینه نرخ ها بر اساس تغییر صورت گرفته در مقایسه با نرخ قبلی بسته به مثبت و یا منفی با رنگ سبز و یا قرمز نمایش داده می شوند.

22 خرداد 1391

تبلیغات: روش محاسبه نرخ تبلیغات تغییر کرد تا نیازی به تغییرات کلی نداشته باشد. نرخ نمایش آگهی یک درصد نرخ کلیک در نظر گرفته شد.

21 خرداد 1391

منبع اطلاعات: قیمت اشتباه درج شده بر روی یکی از منابع سایت باعث نمایش این قیمت اشتباه برای دلار به مدت 5 دقیقه بر روی وب سایت شده است از تمام دوستان پوزش میطلبیم.

19 خرداد 1391

کل سایت: تعدادی از لینک های بالای صفحه به پایین صفحه منتقل شدند.
صفحه لاگ تغییرات: برای خالی نبودن صفحه لاگ تغییرات، تعدادی از تغییرات اعمال شده در روزهای گذشته به این صفحه اضافه شد.
صفحه لاگ تغییرات: صفحه لاگ تغییرات اضافه شد.

16 خرداد 1391

صفحه اصلی سایت: نرخ ین ژاپن به صفحه اصلی اضافه شد. رقم های دریافتی از منابع داخلی بر خلاف معمول پایینتر از نرخ جهانی ین می باشد. این مورد به علت تاخیر در بروز رسانی این ارز در منابع داخلی می باشد.

15 خرداد 1391

صفحه اصلی سایت: رنگ باکس نمایش پیغام از زرد به سبز تغییر کرد.
مشکلات: بدلیل عدم همخوانی کد جدید اضافه شده برای دریافت اطلاعات از منابع. از ساعت 11 تغییری بر روی سایت درج نشد. تصحیح مشکل عدم همخوانی تا ساعت 11:50 به طول انجامید.
صفحه اصلی سایت: با امکان جدید اضافه شده به جاوا اسکریپت صفحه اصلی، در صورتی که کاربر سایت در حال نمایش صفحه اصلی سایت باشد و کامپیوتر، تابلت و یا تلفن همراه خود را در یکی از حالات استندبای، اسلیپ و یا ساسپند قرار دهد. پس از خارج شدن از این حالت ارقام صفحه بلافاصله به روز رسانی می شوند.
صفحه اصلی سایت: کد جاوا اسکریپت صفحه اصلی تغییر کرد تا در صورت قرار نداشتن صفحه اصلی در معرض دید کاربر به هر دلیلی اعم از استفاده از یک سایت دیگر و یا برنامه دیگر و یا عدم استفاده از کامپیوتر خود در طول مدت مشخص بروز رسانی را متوقف و در صورت فعال شدن مجدد کاربر بروزرسانی خودکار را از سر گیرد.
منبع اطلاعات: کد برای عدم دریافت قیمت های جدید از منابع داخلی در روز ها و ساعات تعطیل بازارهای داخلی اضافه شد.
صفحه اصلی سایت: نمودار کندل استیک به صفحه اصلی اضافه شد.
صفحه اصلی سایت: در صفحه اصلی علامت سوال، جای شماره به عنوان کد راهنما در بالای کلمات کلیدی را گرفت.
صفحه وب مستر: عمده کد جاوا اسکریپت مربوط به قرار دادن نرخ ها در سایت های دیگر به صورت نا شناس درآورده شد تا تداخلی با دیگر کدهای جاوا اسکریپت موجود بر روی سایت ها ایجاد نکند.

12 خرداد 1391

نرخ ها: نرخ جهانی ارزها در صورت تغییر قیمت دلار در بازار داخل مجددا محاسبه میشود. پیش از این تغییرات فقط در زمان تغییر نرخ جهانی ارزها محاسبه میشد که در روزهای شنبه و یک شنبه به علت تعطیل بودن بازار جهانی این نرخ ها نیز تغییر نمیکرد.
صفحه اصلی سایت: برای بهینه شدن آپدیت خودکار صفحه اصلی، پس از این اطلاعات به دو صورت کامل و جزئی بسته به نیاز مرورگر کاربر اختیار آن قرار می گیرد.
صفحه سوالات متداول: صفحه سوالات متداول اضافه شد.