20% تمام مبالغ دریافتی برای آگهی به موسسات خیریه پرداخت می گردد.
تبلیغ در مظنه
تبلیغ بر اساس تعداد نمایش
تعداد نمایشمبلغ به ریال
500,0001,500,000
1,020,0003,000,000
2,130,0006,000,000
تبلیغ بر اساس تعداد کلیک (اطلاع رسانی اقتصادی)
تعداد کلیکمبلغ به ریال
3,0001,500,000
6,1003,000,000
12,8006,000,000
در صورت تمایل برای درج آگهی لطفاً پس از مطالعه شرایط و مقررات قید شده، ایمیلی محتوی موارد زیر را به نشانی ads@mazanex.com برای ما ارسال نمایید.

 1. نشانی دقیق سایت یا صفحه مورد نظر برای آگهی
 2. آگهی تصویری
 3. حجم خرید اگهی

برای مشاهده میزان ترافیک وب سایت در مقایسه با سایت های دیگر به سرویس "گوگل ترند" مراجعه نمایید. اطلاعات تخمینی گوگل به واقعیت نزدیک تر از سایر سرویس ها تخمین ترافیک مانند الکسا می باشد.
هزینه آگهی براساس کلیک و نمایش
 1. آگهی ها به دو صورت بر اساس کلیک و نمایش محاسبه می شود. با وارد نمودن مبلغ مورد نظر خود برای آگهی می توانید از تعداد دفعات نمایش و یا کلیک آگهی خود مطلع شوید.
 2. برای مشاهده تعداد کلیک برای مبلغ پرداختی باید موضوع آگهی را نیز انتخاب نمایید.
 3. بدیهی است شما باید یکی از روش های نمایش آگهی را انتخاب نمایید. در صورتی که شما مطمئن هستید محصول مورد تبلیغ شما طرفداران زیادی بین کاربران این سایت خواهد داشت روش بر اساس نمایش و در غیر این صورت روش بر اساس کلیک را توصیه می کنیم.
 4. در فرم زیر با پرداخت بیشتر به صورت خودکار تخفیف بیشتری لحاظ میشود.
 5. نرخ آگهی بسته به شرایط تغییر می‌کند و ثابت نمی باشد. لطفاً قبل از ارسال در خواست، رقم مورد نظر خود را در فرم زیر کنترل نمایید.
 6. حداقل مبلغ سفارش آگهی صد و پنجاه هزار تومان می باشد.
 7. برای آگهی هایی که بدلیل مرتبط نبودن و خاص بودن مورد آگهی شده تعداد کلیک بسیار پایینی میگیرند امکان تمدید به روش بر پایه کلیک مقدور نمی باشد.
مبلغ کل آگهی ریالتعداد نمایشموضوع آگهیتعداد کلیکمیزان تخفیف محاسبه شده
اگهی بر اساس تعداد کلیک
 1. هزینه این نوع آگهی بر اساس موضوع آگهی تغییر می نماید. معمولا خدمات خاص تر کلیک کمتری دریافت می نمایند به همین دلیل هزینه کلیک بالاتر محاسبه می شود.
 2. در این نوع آگهی شما میتوانید تا سه بنر متفاوت برای تبلیغ سایت / محصول خود استفاده نمایید.
 3. بر اساس توافق طرفین امکان افزایش تعداد بنر ها به بیش از سه عدد وجود دارد. میزبانی بنرهای بیش از سه عدد حتی الامکان بر عهده خود شما می باشد.
 4. بر اساس درخواست شما امکان ارائه آمار دقیق کلیک به کمک ابزار آنالکتیز گوگل مقدور می باشد.
آگهی بر اساس تعداد نمایش
 1. تعداد نمایش تا حد امکان فقط برای کاربران فعال محاسبه می‌شود. بر خلاف روش معمول محاسبه تعداد نمایش، در این حالت بین 50% تا 80% نمایش‌های بیهوده حذف می‌شوند و در شمارش تعداد نمایش محاسبه نمی‌شوند. کاربر فعال، کاربری‌است که در زمان نمایش آگهی، صفحه مظنه را روی صفحات دیگر باز کرده و در حال مشاهده صفحه می‌باشد.
 2. تعداد نمایش آگهی شما در هر روز نباید کمتر از 50 هزار بار باشد.
 3. در صورت نیاز شما میتوانید درخواست لاگ سرور مربوط به بنر تبلیغاتی خود را داشته باشید.
نوع و مشخصات تبلیغات و استاندارهای فنی
 1. با توجه به سادگی سایت مظنه، نمایش آگهی‌ها تنها به صورت تصویر ثابت امکان‌پذیر می باشد.
 2. در هر دقیقه، همزمان با بارگذاری صفحه، آگهی تغییر می‌یابد.
 3. آگهی ها فقط در صفحه اصلی نمایش داده می شوند.
 4. تعداد باکس تبلیغاتی یک عدد می‌باشد.
 5. محل نمایش آگهی در ستون چپ پایین نرخ ارز می باشد.
 6. ابعاد آگهی 250 در 120 پیکسل می باشد.
 7. فرمت تصویر فقط باید در قالب PNG و JPEG باشد.
 8. حجم فایل نهایی باید حداکثر 8 کیلوبایت باشد.
 9. برای تبلیغ بر اساس تعداد کلیک، امکان قرار دادن شماره تلفن بر روی تبلیغ وجود ندارد.
 10. امکان نمایش آگهی در روز و یا ساعات مورد نظر شما وجود نداشته و به صورت مرتب به نمایش درخواهد آمد.
سوالات متداول
 1. آیا امکان قرار دادن آگهی به صورت ثابت وجود دارد؟ خیر، برای حفظ رضایت کاربران سایت، امکان درج بیش از یک باکس آگهی وجود ندارد.
 2. آیا امکان استفاده از فلش و انیمیشن برای آگهی وجود دارد؟ خیر، بدلیل حفظ یکپارچگی نمایش در صفحات و مختل نکردن نمای سایت این امکان وجود ندارد.
 3. آیا امکان قرار دادن لینک ثابت و یا تبلیغ متنی وجود دارد؟ خیر، فعلا در سایت امکان چنین کاری در نظر گرفته نشده است.
 4. کدام نوع آگهی برای من مناسبتر است؟در صورتی که محصول و یا خدمات تبلیغی شما ارتباط مستقیم با موضوع سایت دارد، بهتر هست از تبلیغات بر اساس تعداد نمایش و در غیر این صورت از تبلیغ بر اساس تعداد کلیک استفاده نمایید.
 5. قیمت های آگهی مظنکس در مقایسه با سایر وب سایت ها ایرانی چگونه است؟از عمده وب سایت های ایرانی قیمت مناسبتری دارد.
 6. قیمت های آگهی مظنکس در مقایسه با کل وب سایت های دیگر چیست؟هزینه تبلیغ به کمک ادسنس گوگل برای هر کلیک از دوسنت تا ده ها دلار می باشد. این نرخ معمولا برای داخل آمریکا بسیار بالا بوده برای مکان های دیگر قیمت معقول تری دارد.
قوانین و شرایط پذیرش آگهی در مظنه
 1. برای درج آگهی پس از ارسال اطلاعات خواسته شده توسط شما، در صورت تأیید آگهی، شماره حساب برای واریز هزینه تبلیغ و مراحل بعدی، توسط ایمیل برای شما ارسال شود.
 2. مظنه پس از بررسی، تنها آگهی‌هایی را که در چهارچوب قوانین بین‌المللی و داخلی باشند را می‌پذیرد.
 3. ماهیت سایت از هنگام سفارش آگهی نباید تغییر کند و در صورت ایجاد هر گونه تغییر خارج از چهارچوب قوانین، مظنه از ادامه نمایش آگهی خودداری می‌نماید.
 4. مظنه مسئولیتی در مقابل محتوای آگهی درج شده از قبیل: متن، تصویر و غیره ندارد.
 5. در صورت صدور دستور قضایی یا اخطار توسط نهادهای مربوطه مبنی بر حذف آگهی، سایت خود را موظف به اجرا می‌داند و در صورت بروز خسارت مسئولیتی متوجه سایت مظنه نخواهد بود.
 6. لطفاً قوانین، شرایط و استانداردهای مظنه برای درج آگهی را کامل و دقیق مطالعه نمایید، چرا که پرداخت وجه آگهی به معنی پذیرش تمامی شرایط از سوی سفارش دهنده آگهی می‌باشد، و در صورتی که بموجب عدم رعایت موارد فوق، آگهی حذف شود، مظنه در قبال عودت وجه هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
 7. لطفا توجه داشته باشید سرور میزبان سایت شما قدرت کافی برای تحمل بار ناشی از تعداد کاربران ارسالی از روی این سایت را داشته باشد.
آگهی مجانی
 1. برای سایت های خدماتی و تجاری مرتبط، یک بسته آزمایشی بصورت مجانی شامل ارسال 500 کاربر در یک روز در نظر گرفته شده است. تا براورد بهتری از کیفیت ترافیک ارسالی قبل از درج آگهی داشته باشید.
 2. برای موسسات خیریه، سایت های آموزشی، سازمان / انجمن های مردم نهاد و سایت ها و موسسات غیر تجاری مردمی در صورت امکان تبلیغ به صورت رایگان صورت میپذیرد.